Kalendarz wydarzeń

 • "Bezpieczna dzielnica" - spotkanie na Żoliborzu

  Tablica z napisem ulica ks. Teofila Boguckiego 1-5 Stary Żoliborz.

  Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Środa, 28 lutego br. o godz. 10.30 – grupy osiedlowe "Serek Południe" i "Dymińska". Spotkanie odbędzie się w siedzibie administracji osiedli przy ul. Ks. Boguckiego 1.

  źródło: bezpieczna.um.warszawa.pl

 • "Bezpieczna dzielnica" - spotkanie na Ursynowie

  Budynek Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej Jary.

  Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Czwartek, 29 lutego br. o godzinie 10.00 – grupa osiedlowa “Jary”. Spotkanie odbędzie się w Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej Jary, ul. Surowieckiego 12.

  źródło: bezpieczna.um.warszawa.pl

 • "Bezpieczna dzielnica" - spotkanie na Żoliborzu

  Tablica z nazwa ulicy Adama Próchnika Stary Żoliborz.

  Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Czwartek, 29 lutego br. o godz. 11.00 – grupa osiedlowa "Centrum". Spotkanie odbędzie się w siedzibie administracji osiedla przy ul. Adama Próchnika 6.

  źródło: bezpieczna.um.warszawa.pl

 • "Bezpieczna dzielnica" - spotkanie w Wesołej

  Budynek Komisariatu Policji Warszawa Rembertów.

  Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Czwartek, 29 lutego br. o godzinie 11.00 – grupa osiedlowa “Centrum”. Spotkanie poświęcone sprawom bezpieczeństwa i porządku publicznego odbędzie się przy Komisariacie Policji Warszawa Wesoła przy ul. 1 Praskiego Pułku 21.

  źródło: bezpieczna.um.warszawa.pl

 • "Bezpieczna dzielnica" - spotkanie na Targówku

  Panorama, widok z lotu ptaka na dzielnicę Targówek, osiedla mieszkaniowe, zieleń, dzień, lato.

  Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Czwartek, 29 lutego br. o godzinie 14.00 – grupa osiedlowa “Amsterdam”. Spotkanie poświęcone sprawom bezpieczeństwa i porządku publicznego z udziałem Policji i Straży Miejskiej, odbędzie się w hali garażowej EF przy ul. Rembrandta 2.

  źródło: bezpieczna.um.warszawa.pl